Něco o kapele „EXIT“

V. kapitola

opět „EXIT“

Období 1990–1992

Počátkem roku 1990 dochází k dalším výrazným personálním změnám. Po 1 roční pauze se vrací Libor Jurák ( zaskakoval Víťa Trnka), odchází bubeník Laďa Štrublík a na jeho místo přichází Jan Zobač. Kapela se vrací ke svému staronovému názvu „EXIT“, který byla nucena počátkem 80-tých let změnit. V průběhu tohoto období skončil i zpěvák Milan Rotrekl a František Koudelka se stává jediným frontmanem. Kapela hraje poměrně často a o fanoušky nemá nouzi.

Počátkem roku 1992 proběhla 2 vystoupení pro pamětníky ve staré sestavě tzv .“Comeback“ ve složení Milan Rotrekl – zpěv, Miroslav Šemora-basová kytara, Eman Florián- kytara , Petr Stávek –klávesy, Karel Sigmund-kytara, František Koudelka – bicí, zpěv. Všichni, jak muzikanti tak i fanoušci si zavzpomínali především na písně kapely Wry´ Faces z 60-70 tých let.

Přestože počátek 90-tých let nebyl příliš nakloněn živé muzice a celá řada kapel byla nucena hraní ukončit, nebyl toto ten hlavní důvod, proč se členové kapely rozhodli dál již nepokračovat a 26.12.1992 ohlásili své poslední vystoupení. S kapelou se rozloučilo množství fanoušků, tak jak bylo vždy dobrým zvykem.